Leadership Excellence

"Liderlik gelişimi, yönetim etkililiği ve kurumsal üretkenlik dergisi"

Yönetimde mükemmelliği arayanların dergisi olarak da tanımlanan Leadership Excellence, tematik bir yönetim dergisidir. Makalelerinde her ay farklı bir yönetim konusunu inceleyen dergi, dünyaca ünlü yönetim bilimcilerle profesyonel yöneticilerin görüş ve birikimlerini kapsamaktadır. Leadership Excellence, yaklaşık 28 yıldan beri Amerika’da yayınlanan orijinal versiyonun yanı sıra değişik ülkelerde 8 ayrı dilde yayınlanmaktadır. Türkiye’den yönetim profesyonellerinin ve yönetim bilimcilerin görüş ve uygulamaları da içeren ve Leadership Excellence’ın Türkçe versiyonu, 14 yıldan beri abonelerine ulaştırılmaktadır.

İçeriği
Dergi her ay tematik olarak yönetimsel bir konuyu ele alıyor. Liderlik, kurumsal değişim, yaratıcılık, rekabet gibi çeşitli konuları gerek uzmanlarından gerekse de değişimi yaşayan üst düzey yöneticilerin deneyimlerinden yararlanarak sunuyor.

Amacı
Yapıcı değerler, iyi ahlak ve geçerliliğini koruyan ilkeler çerçevesinde kişisel ve kurumsal liderliğin gelişimini sağlamak.

Yazarlarımız
Türkiye ve dünyada kişisel kariyerlerinin ileri konumlarına gelmiş profesyoneller deneyimlerini paylaşıyor. Çalışma yaşamları boyunca liderliği hedeflemiş ya da her zaman lider olmuş üst düzey yöneticiler birikimlerini okuyuculara aktarıyorlar. Türkiye'nin profesyonel yaşama yönelik ilk dergisini tanıma fırsatını yakalayın.

Abonelik ücreti
Yıllık (12 sayı) $50

Bilgi için 0212 211 11 12 (dahili 122) no.lu telefondan Yasemin Eriç'i arayabilirsiniz. 

Personal Excellence

"Yaşam rotanızı keşfedin"
Kişisel gelişimin ve bireysel kalite konusuna önem verenlerin severek okuduğu Personal Excellence, yaşam kalitesi konusunda güçlü mesajları içeren makaleleri yayınlıyor. Profesyonel ve kişisel kariyeri konusunda arayışları olan herkese hitap eden ve okurlarına 12 yıldan beri Türkçe sunulan derginin orijinali 13 yıldan beri Amerika’da da yayınlanmakta. Çeviri makalelerin yanı sıra Türkiye’den de gerçek yaşam deneyimlerini aktaran Personal Excellence, ağırlıklı olarak psikolojik yaklaşımı benimsemiş olup sadece abonelerine ulaştırılmaktadır.

İçeriği
Bireysel gelişime odaklanan dergi, bu gelişimin sağlanması için sağlıktan, bireysel finansa kadar çeşitli konularda yaşanmış örnekler sunuyor. Bu örnekler yaşama bakış açımızı belirliyor.

Amacı
Bireysel gelişimi tekil olarak oluşturmaya başlayıp, kamusal alana toplumsal sorumluluk çerçevesinde yansıtmak ve yaşam kalitesinin kazanılmasını sağlamak. Çünkü, Personal Excellence "Yaşam Rotanızı Keşfedin" diyor.

Yazarlarımız
Herkes, söyleyecek sözü olan herkes yazıyor. "Hayatımı yazsam roman olur" diyen herkes -ki hepimiz gün gelip bunu söylüyoruz- deneyimlerini paylaşıyor. Satırlar arasında kendi aksinizi göreceksiniz.

Abonelik ücreti
Yıllık (12 sayı) $36

Bilgi için 0212 211 11 12 (dahili 122) no.lu telefondan Yasemin Eriç'i arayabilirsiniz. 

Sales and Service Excellence

"Pazarlama dünyasının bilgi hazinesi"

Marketing Türkiye dergisinin pazarlama dünyasına kazandırdığı Sales and Service Excellence, satış ve hizmette mükemmel olmak isteyenlere geniş ufuklar açan sofistike bir yayın. Satış ve pazarlamada başarının sırlarını anlatan makaleleriyle dikkat çeken, bilgi hazinesi kapsamında. Sales and Service Excellence, pazarlama konusunda uzmanların deneyimleri, görüşlerinden meydana geliyor. Bütünleşik pazarlama sektöründe dinamizmi sergileyen Sales and Service Excellence, gerek yayınlanış periyodu gerekse zengin içeriğiyle satış ve pazarlama konusundaki yönlendirmeleriyle de pazarlama sektörünü aydınlatıyor. Markaları ve geleceğin öngörüsünü irdeleyen, başarılı ya da başarısız örnek olayları ele alan, Avrupa ve dünya pazarlama dünyasının ileri gelen yazarları, stratejistleri tarafından kaleme alınan makaleler, beraberinde yeni trendleri hatta gelecekte trend olabilecek eğilimleri de inceliyor.

İçeriği
İş dünyasının sürekli değişen ve zorlaşan koşullarında iş yapabilmek için, strateji geliştirmek, faaliyet alanlarındaki gelişmeleri sürekli izlemek, kurum içi ve dışı dinamikleri gözönüne almak için Sales and Service Excellence bir rehber niteliğinde. Dergi genel anlamda, iş stratejileri, pazarlama ve satış becerileri,  yaşanmış deneyimler ve kritiklerden oluşan bir içeriğe sahip.

Amacı
Etkin pazarlama ve satış yönetimi için, pazar ve satış stratejileri belirleme, pazar araştırması, sektör analizleri, uygun ürün-müşteri-satış yönetmi belirleme, sürekli iyileştirme, müşteri ile etkin iletişim kurma ve müşteri sadakatini sağlamak. 

Yazarlarımız
Dünyada kariyer yapmış profesyoneller,lider olmuş üst düzey yöneticiler, pazarlama ve satış konusunda söyleyecek sözü olan herkes.

Abonelik ücreti
Yıllık (12 sayı) $35

Bilgi için 0212 211 11 12 (dahili 122) no.lu telefondan Yasemin Eriç'i arayabilirsiniz.